BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmaturer 15816096
nr 1581 6096
Takarmaturer
2 st, Carl Thore, mässing samt vit metall. Diameter: 24 cm. Höjd: 17 cm
Kondition: slitage, bucklor, färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:28:46
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr